Telefon Numaramız:

0326 618 77 55

Randevu için Whatsapp Numaramız:

0533 156 43 43

Doktor Ara

BÖLÜMLERİMİZ

ACİL SERVİS

Özel Palmiye Hastanesi Acil Servis ünitesinde, farklı uzmanlık alanlarının desteği ve yüksek hizmet kalitesiyle günün 24 saati hasta kabulüyle sağlık hizmeti verilmektedir.
Servisimizde 4 pratisyen hekim, 2 uzman hekim ve kadın doğum uzmanlarımız nöbetleşe görev almaktadır.


BİYOKİMYA-MİKROBİYOLOJİ

Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji, İdrar, Hormon, Tümör Markırları, Sedimantasyon Serolojik testler, Koagülasyon testleri ile ilgili analizleri gerçekleştirmektedir.

 

 

 

 


DOĞUMHANE

Doğumhane servisimiz 1 travay odası, 1 postop odası, 3 sancı odası, 2 müdahale odası ve tecrübeli kadrosuyla 24 saat hizmet vermektedir.

 

 


GASTROENTEROHEPATOLOJİ

Gastroenterohepatoloji bilim dalını ilgilendiren her alanda poliklinik ve endoskopi hizmeti verilmektedir.Rutin tanısal ve tedavi edici tüm endoskopik işlemler yapılmaktadır. Endoskopi laboratuarına ait radyolojik görüntüleme (ERCP), terapötik işlemlerin uygulanmasında büyük kolaylık sağlamaktadır.


OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ

Kilolu olmak şişman olmak değil bir sağlık problemidir..

Obezite toplumda giderek artan ve çözülemeyen en önemli problemlerden birisidir. Bunda yeme alışkanlığının değişmesi kadar hareketsiz yaşamın da büyük rolü vardır..  

Burada en önemli kriter vücut kitle indeksidir. Vücut kitle indeksi 40 kg/m2 üzerindeyse morbid obezite olarak tanımlanır.


YENİ DOĞAN ÜNİTESİ

Tam donanımlı, doğum sonrası en kısa sürede müdahale edecek Uzman Doktor ve deneyimli hemşire kadrosu ile her yatakta solunum destek üniteli yeni doğan monitörleri ve ventilatörleri ile 31 Yeni Doğan kuvözü bulunmaktadır. Hastanemiz bu standartlarıyla bebek dostu hastane unvanını almıştır.


AMELİYATHANE
Servisimizde 5 pratisyen hekim ve kadın doğum uzmanlarımız nöbetleşe görev almaktadır.
3 adet Ameliyat odası (son teknoloji havalandırma ve iklimlendirme sistemi ile donatılmıştır).1 adet çift yataklı uyandırma (post-op)odası,2 adet doğum salonu.


DERMATOLOJİ VE GÜZELLİK MERKEZİ

Daha güvenli ellerde güzelleşmeniz için özel olarak dizayn edilen Dermatoloji ve güzellik merkezimiz sizlere kendinizi daha iyi hissetmeniz için profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Güzellik adına aradığınız tüm hizmetleri bulabileceğiniz ve çok mutlu ayrılacağınız dermatoloji merkezimiz hak ettiğiniz değeri görmenizi sağlayacak ve sağlıklı güzelleşmeniz için kaliteli hizmet sunacaktır.


FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ, ENDOSKOPİ / KOLONOSKOPİ ÜNİTESİ

Alanında bölgenin en iyi donanım ve kadrosuna sahip Fizik Tedavi ünitesi, Endoskopi, Kolonoskopi Ünitesi ile Endoskopik ve Laparaskopik tanı tetkik ve metotları kullanılarak hastalarımıza en hızlı teşhis ve tedavi imkanı sağlanmaktadır.


GENEL YOĞUN BAKIM

Hasta güvenliğini en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanmış Genel Yoğun Bakımda; 9 Dahili Yoğun Bakım, 6 Cerrahi Yoğun Bakım, 4 Kroner Yoğun Bakım ve 3 adet de İzole genel yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 22 yoğun bakım yatağı mevcuttur.


RADYOLOJİ ÜNİTESİ

Hastanemiz Radyoloji Ünitesi MR,  Mamografi, Kemik Dansitometresi, Portable, 4 boyutlu renkli ultrasonografi ve 2 adet Röntgen cihazı ile hizmet vermektedir.