Telefon Numaramız:

0326 618 77 55

Randevu için Whatsapp Numaramız:

0533 156 43 43

Doktor Ara

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

19.12.2008 yılından bu yana koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri veren hastanemiz toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için Özel Palmiye Hastanesi yeni ünvanıyla bölge halkına genel hastane statüsünde hizmet vermektedir.

Hastanemiz hizmet kalite standartlarını devamlı yükseltme anlayışıyla hareket etmiş olup, özel tasarımlı, banyolu ve oturma grubu mevcut 119 servis hasta yatağı servisi ile hizmet vermektedir. Hasta güvenliğini en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanmış Genel Yoğun Bakımda 16 Dahili Yoğun Bakım Yatağı, 4 Koroner Yoğun Bakım Yatağı bulunmaktadır. Gözlem odası yatak sayısı 18 olan hastanemizde ayrıca tam donanımlı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi doğum sonrası en kısa sürede müdahale edecek Uzman Doktor ve deneyimli hemşire kadrosuna sahip olup, her yatakta solunum destek donanımı ve yenidoğan monitörleri ve ventilatörleri ile 20 Yenidoğan kuvözü bulunmaktadır.

Fizik Tedavi Ünitesi, Endoskopi, kolonoskopi Ünitesi kurulmuş olup Endoskopik ve laparaskopik tanı, tetkik ve metotları kullanarak hastalarımıza en hızlı teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Ayrıca Radyoloji Ünitesi’nde Manyetik Rezonans(MR) ,4 boyutlu renkli doopler ultrasonağrafi, Kemik Dansitometresi, mamografi, BT(Bilgisayarlı tomografi), tahlil ve tetkik sonuçlarını en kısa sürede doğru ve güvenilir verebilen son teknolojiye sahip biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuar cihazları mevcuttur. Özel Palmiye Hastanesi olarak hedefimiz tıbbi etik ve ilkelerinden asla taviz vermeyen, her insanın hak ettiği sağlık hizmetini en güvenilir ve kaliteli bir biçimde sunmaktır.

Hastanemizde Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Göz, Fizik Tedavi polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Dâhiliye(İç Hastalıkları), Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Aneztezi ve Reanimasyon, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji ve Klinik Biyokimya, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan Acil poliklinik hizmetleri verilmektedir. Poliklinik hizmetleri zemin katta, radyoloji ve laboratuar hizmetleri bodrum katında bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Toplum sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştırdığı en üst seviyede, modern imkanlardan faydalanarak kaliteyi sunmak.

Hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla; Bireylere ve topluma değer veren hekimlerimizle takım ruhunu benimsemiş, kurum bilincinde çalışan özverili personellerimiz ile hizmette mükemmelliği yaşatmak.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ekibimiz ile hasta ve çalışan memnuniyetindeki bilinçli çalışmalarımızı daimi kılmak.

Sağlıklı nesiller ve yaşam konusunda toplumu modern tıbbi hizmetleri uygulayıp sunma konusunda tüm ekibimizi daima eğiterek bizi tercih eden hastalarımıza güven vermek, bireysel yaklaşımımız ile hastalarımızın çözüm planları yaparak kendilerini özel hissetmelerini sağlamak.