Doktor Ara

BÖLÜMLERİMİZ

ACİL SERVİS

Özel Palmiye Hastanesi Acil Servis ünitesinde, farklı uzmanlık alanlarının desteği ve yüksek hizmet kalitesiyle 24 saat hasta kabulüyle sağlık hizmeti vermektedir. Servisimizde 1 Profesör, 2 Acil Tıp Uzmanı ve 4 pratisyen hekim 7/24 kesintisiz acil sağlık hizmeti sunmaktadırlar.


AMELİYATHANE
Yüksek teknolojik standartlı 5 amliyathane salonu  ile her türlü cerrahi müdahale için tecrübeli hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.


BİYOKİMYA-MİKROBİYOLOJİ

Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji; İdrar, Hormon, Tümör Markırları, Sedimantasyon Serolojik testler, Kültür Antibiogram, Koagülasyon testleri ile ilgili analizleri gerçekleştirmektedir.


DOĞUMHANE

Doğumhane servisimiz 1 travay odası, postop odası, 3 sancı odası, 3 doğumhane salonu, 2 müdahale odası ve tecrübeli kadrosuyla 24 saat hizmet vermektedir.


FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ, ENDOSKOPİ / KOLONOSKOPİ ÜNİTESİ

Alanında bölgenin en iyi donanım ve kadrosuna sahip Fizik Tedavi ünitesi ile fizik tedavi ve rehabilitasyon gerektiren hastalara en yüksek standartlarda, yüksek memnuniyet oranıyla hizmet vermektedir. 


GASTROENTEROHEPATOLOJİ

Gastroenterohepatoloji bilim dalını ilgilendiren her alanda poliklinik ve endoskopi hizmeti verilmektedir.Rutin tanısal ve tedavi edici tüm endoskopik işlemler yapılmaktadır. Endoskopi laboratuarına ait radyolojik görüntüleme (ERCP), terapötik işlemlerin uygulanmasında büyük kolaylık sağlamaktadır.


GENEL YOĞUN BAKIM

Hasta güvenliğini en yüksek seviyede tutacak şekilde tasarlanmış Genel Yoğun Bakımda; 9 Dahili Yoğun Bakım, 6 Cerrahi Yoğun Bakım, 4 Kroner Yoğun Bakım ve 3 adet de İzole genel yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 22 yoğun bakım yatağı mevcuttur.


OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ

Kilolu olmak şişman olmak değil bir sağlık problemidir..

Obezite toplumda giderek artan ve çözülemeyen en önemli problemlerden birisidir. Bunda genetik faktörler kadar  yeme alışkanlığının değişmesi ve hareketsiz yaşamın da büyük rolü vardır..  

Burada en önemli kriter vücut kitle indeksidir. Vücut kitle indeksi 40 kg/m2 üzerindeyse morbid obezite olarak tanımlanır. Bu hastalarımıza tecrübeli ekibimiz ve yüksek standartlı cihazlarımız ile yoğunluklu olarak Sleeve Gastrektomi operasyonu uygulanmaktadır. 


RADYOLOJİ ÜNİTESİ

Hastanemiz Radyoloji Ünitesi MR, Bilgisayarlı Tomografi,  Mamografi, Kemik Dansitometresi, Portable, 4 boyutlu renkli ultrasonografi ve 2 adet Röntgen cihazı ile hizmet vermektedir.


YENİ DOĞAN ÜNİTESİ

Tam donanımlı, doğum sonrası en kısa sürede müdahale edecek Uzman Doktor ve deneyimli hemşire kadrosu ile her yatakta solunum destek üniteli yeni doğan monitörleri ve ventilatörleri ile 31 Yeni Doğan kuvözü bulunmaktadır. Hastanemiz bu standartlarıyla bebek dostu hastane unvanını almıştır.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] [/cws-widget][/col][/cws-row]