Doktor Ara

Eczacı Teknisyenleri İle Protokol İmzalandı

12 Ocak 2018

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği ile Palmiye Hastanesi arasında üyelere indirim yapılması konusunda bir protokol imzalandı.Palmiye Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yılmaz Şahutoğlu’nu ziyaret eden İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ile Yönetim Kurulu üyeleri, bir süre sohbet ettikten sonra protokol imzaladılar.

Dernek Başkanı Cemal Çelik, imzalanan bu protokol ile tüm üyelerinin dernek üye kartını göstererek Palmiye Hastanesi’nde her tür tedavide, film çekiminde, tahlilde yüzde 15 indirim sağlayabileceklerini belirterek “Sayın Şahutoğlu’nun bize sağladığı bu imkan ile özellikle dar gelirli üyelerimiz yarar sağlayacaktır. Kendilerine Dernek olarak çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Palmiye Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yılmaz Şahutoğlu da, dernek çalışmalarını çok yakından takip ettikleri Eczacı Teknisyenleri Derneği yönetimi ile üyelerini kutladıklarını belirterek “Oldukça aktif çalışıyorsunuz. Dernek üyelerinize yardımcı olmaktan mutluyuz” dedi.

Dernek Başkanı Çelik, bir süre önce de bir tüp bayi ile indirim protokolü yaptıklarını, üyelere katkı sunmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Posted in Basında Biz